HAFIZA TEKNİKLERİ

HAFIZA TEKNİKLERİ İLE İNGİLİZCE KELİMELER


Hafıza Teknikleri İle İngilizce Kelimeler Kitabının İçeriği Nedir?

"Hafıza Teknikleri ile İngilizce Kelimeler" ezberlemekte zorluk çekebileceğiniz İngilizce kelimeleri Görsel Çağrışımlar ve Ses Benzeşim tekniklerini kullanarak hafızanızda kalıcı şekilde yer etmesini sağlayacak yöntemler ile İngilizce kelime bilginizi arttırmayı hedefleyen bir kitaptır.
Kitap toplam 768 sayfa ve 7500 İngilizce kelimeden oluşmaktadır. Her bir kelimenin Türkçe okunuşu ve yine her bir kelime için bir hafıza tekniği mevcuttur.
Örneğin : Scar : Yara İzi - Hafıza Tekniği : Sivilceni sıkarsan yüzünde yara izi kalır.

"Hafıza Teknikleri ile İngilizce Kelimeler" kitabının fiyatı 85tl, kargo ücresizdir.
Ödemeyi kapıda kredi kartı veya nakit olarak yapabilirsiniz.

Kitabımız hafıza teknikleri kullanarak İngilizce Kelimeler öğrenmeniz üzerinedir.
Kitabımızın içeriği Türkçe okunuşları ile İngilizce kelimeler ve Phrasal Verbs(Deyimsel Fiiller) ve bunların aklınızda kalmasına yardımcı olacak hafıza tekniği örneklemelerinden oluşmaktadır.
Gramer, konu anlatımları, cümle kurma, okunuş teknikleri ve daha fazlası setimizin diğer kitabı olan JET İNGİLİZCE kitabımızda mevcuttur.

Özellikle dil sınavlarında (YDS, KPSS, LYS-5, TOEFL) kelime bilgisi oldukça önemlidir.
Kitabımızda yer alan 7500 kelime sizin hem günlük konuşma dilindeki kelime ihtyacınızı hemde sınavlarda ihtiyacınız olabilecek kelime bilginizi destekleyecek düzeydedir.
Kitabımızda sınavlarda karşılaşabileceğiniz düzeyde kelimeler fazlasıyla mevcuttur ve bu kelimeleri kitabımızdaki teknikler sayesinde kolayca ezberleyebilir ve kalıcı bir şekilde aklınızda tutabilirsiniz.

Kitabımızda size önerilen bir çalışma programı mevcuttur. 1. günden başlayarak size hergün ezberlemeniz için kelime hedefi gösterir. Bu program yoğun bir programdır, bu yoğun programa uyabilmeniz durumunda 75 günde 7500 kelime hedefine ulaşabilirsiniz.
Bu program sizin için yoğun ise kendi zamanınıza uygun programınızı yapmanızı ve her gün belli sayıda kelime ezberlemenizi tavsiye ederiz.

Kitabımızda toplam 7500 kelime bulunmaktadır, kelime havuzumuz en düşük seviye yada en ileri seviyede de olsanız İngilizcenize destek verecektir.
Henüz İngilizce öğrenmeye yeni başlamışda olsanız da, sınavlara yönelik akademik kelime öğrenmeye ihtiyacınız olsa da kitabımızda ihtyacınızı karşılayacak kelimeleri bulabilirsiniz.
Kitabımızda ki kelimeler alfabetik sıralanmaktadır.

14 yaş altı cocuklarınızın sizin eşliğinizde ve sizin kendisine öğretmeyi hedeflediğiniz kelimeleri seçerek kitapdan faydalanmasını tavsiye ederiz.

Jet İngilizce - Hafıza Teknikleri ile İngilizce Kelimeler kitabı bir @ingilizce.ogretiyoruz ürünüdür.

©Tüm Hakları Saklıdır.

Instagram 'dan DM atın
Instagram